Логин Пароль Войти   Регистрация
Кинотеатр Победа

З України до Голлівуду

З України до Голлівуду, 2019

Постер к фильму З України до Голлівуду
Жанр:  Документальный
Производство: Украина
Дата премьеры:  28 Ноября, 2019
Продолжительность: 70 мин / 01:10
Режиссер: Станіслав Сукненко, Галина Кувівчак-Сахно
Сценарист: Станіслав Сукненко

Коротко о фильме

Цей фільм – перше масштабне дослідження «українського сліду» у Голлівуді, яке ніколи не робилося раніше. Насправді, українці залишили досить помітний слід не тільки в історії славнозвісної «фабрики мрій», але й загалом в американській культурі та мистецтві.
Роками в різноманітних інформаційних джерелах народжених в Україні називали «Russian» через те, що певний час країна була частиною Російської імперії. Тому досягнення наших співвітчизників перепадали іншій державі. Але прийшов час, щоб розставити крапки над «і» у питанні «хто є хто» у Голлівуді та з’ясувати в чому власне досягли успіху таланти з України.
За кожним iхнiм, таким омрiяним «Оскаром», за кожною завойованою зiркою на вiдомiй «Алеї слави», за кожним iм’ям у титрах – cамобутнi, непересічні особистості, унікальні майстри свого фаху. Серед них також і покоління тих, хто народився вже в США в родинах емігрантів з України.
У фільмі розповідь про досягнення українців минулого переплітається з особистими оповідями тих, хто сьогодні запалює свої зірки на голлівудському небосхилі.
Прем'єра фільму відбулася 19 липня 2019 року на Одеському міжнародному кінофестивалі. Стрічка була відзначена великою глядацькою симпатією і гучними оплесками.Трейлер к фильму З України до Голлівуду / З України до Голлівуду


Ещё больше подробностей о фильме З України до Голлівуду


Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь, чтобы иметь возможность комментировать записи!